25.04.2021/10:42

Co o zakazie handlu w niedziele sądzi Polska 2050 Szymona Hołowni?

Stanowisko większości partii politycznych w sprawie ograniczeń w niedzielnym handlu jest doskonale znane. Większość przedstawicieli dzisiejszej opozycji deklaruje, że jeśli zdobędzie władzę, otworzy ponownie sklepy w niedziele, choć nie na dawnych zasadach, lecz przy równoczesnym zagwarantowaniu kilku (zazwyczaj dwóch) wolnych niedziel w miesiącu dla każdego pracownika sektora handlowego.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych Subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

Kliknij i sprawdź wszystkie korzyści z bycia naszym Subskrybentem!

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Dostęp do ekskluzywnych treści publikowanych wyłącznie na naszym portalu
 • Dostęp do wszystkich bieżących artykułów - newsów, analiz, raportów, komentarzy, wywiadów
 • Dostęp do całego archiwum artykułów na portalu wiadomoscihandlowe.pl - ponad 45 tys. materiałów dziennikarskich
 • Dostęp do wszystkich galerii zdjęć i materiałów wideo
 • Satysfakcję z przynależności do unikalnej społeczności ludzi ze świata handlu/FMCG skupionej wokół portalu wiadomoscihandlowe.pl - największego tego typu serwisu w Polsce
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • x 27.04.2021

  I dobrze, gwarancja wolnych niedziel zamiast narzucania ludziom jak mają żyć jest dobrym rozwiązaniem. Są ludzie, którzy chcą dorobić i mają do tego prawo, a ci, którzy chcą odpocząć, również mieliby do tego pełne prawo. Tylko gwarancja powinna obejmować 4 niedziele i nie tylko sektor handlowy.

 • Janek 26.04.2021

  Już go nie lubię

 • jaaaa 26.04.2021

  To żeby każdy mógł z rodziną spędzić niedzielę i żeby było dla wszystkich sprawiedliwie to należy zamknąć wszystkie sklepy. Żabki, cukiernie, rzekome placówki pocztowe, stacje benzynowe (a przynajmniej ich asortyment sklepowy), sklepy internetowe itd.
  Rynek powinien być wolny, jeśli ktoś chce pracować w niedziele to niech ma taki wybór. Zakazy kierowane tylko jednostronnym myśleniem, gdzie głównym argumentem są przekonania religijne są absurdem i ograniczaniem wolności ludzi którzy chcą i myślą inaczej.

 • Lubiezalki 26.04.2021

  Już powariowali całkiem niedziela jest dla rodziny A nie poto żeby robić zakupy...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także