08.04.2014/14:00

Czterdziesty piąty Top Market w Małopolsce

W kwietniu br. do sieci PGS dołączyły Delikatesy Staropolskie w Michałowicach przy krajowej „siódemce”.To 45. placówka Polskiej Grupy Supermarketów na terenie woj. małopolskiego.

Placówki pod szyldem Top Market działają już m.in. w Krakowie, Bochni,Wadowicach, Limanowej i Nowym Sączu. Plany do końca 2014 roku zakładają uruchomienie minimum 20 placówek w tym regionie – powiedział „Wiadomościom Handlowym” prezes zarządu PGS, Michał Sadecki. PGS (Polska Grupa Supermarketów) posiada blisko 430 placówek na terenie 9 województw i obroty na poziomie 2,2 mld zł (skonsolidowane dane za 2013). W styczniu 2013 roku Grupa uruchomiła centrum logistyczne w kompleksie MLP, z którego realizowane są dostawy wybranych grup asortymentowych do wszystkich placówek należących do sieci.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.