31.07.2018/11:22

Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen: Zwiększymy ofertę polskich produktów na stacjach. Będą stanowiły 60 proc. asortymentu

Obecnie udział polskich produktów w asortymencie sklepów działających na stacjach PKN Orlen sięga 50 proc. Daniel Obajtek, prezes PKN Orlen zapowiedział, że chce zwiększyć ich udział do 60 proc.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • klient tesco 01.08.2018

    jeśli niepolski kapitał będzie dyskryminowany i usuwany na orlenie to podejrzewam, że zagraniczne aktywa Orlenu będą mieć duuuuuże problemy łącznie z wywłaszczeniem.

  • Jw 31.07.2018

    Prezes co ty za pierdoły opowiadasz!!! Ci wasi kupcy nigdy nie pozwolą naruszyć swoich układów. Albo Ty tego nie widzisz albo też w tym uczestniczysz. Bo począwszy od czekolady przez olej, hot doga, kanapki czy papierosy nie macie żadnej polskiej marki! Żadnej Panie Bajtek czy jak Ci tam! PR macie słaby bo codziennie tysiące Polaków tankują na Waszych stacjach i widzą zachodnią tandete zamiast tych zapowiadanych szumnie polskich produktów! Pan zerknie skąd macie te mrożone pieczywo? Z której to polskiej piekarni Panie PREZESIE OBAJTEK!?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.