30.09.2021/15:54

Datalogic wprowadza nowy ręczny skaner kodów kreskowych QuickScan™ QW2500, dzięki czemu ta seria jest jeszcze bardziej przystępna dla klientów

Idealny ręczny skaner kodów 1D/2D do prostych zastosowań dający większą wydajność operacyjną

Datalogic, światowy lider na rynku automatycznej rejestracji danych i automatyki przemysłowej, ogłasza wprowadzenie na rynek nowego skanera kodów 1D/2D QuickScan™ QW2500. Ten model to przystępny cenowo wariant popularnej rodziny skanerów QD2500. Skaner QW2500 oferuje funkcjonalności i możliwości spełniające potrzeby większości aplikacji i zwiększa wydajność operacyjną, umożliwiając pracownikom punktów sprzedażowych pewne skanowanie, eliminując potrzebę ręcznego wprowadzania kodów kreskowych. QW2500 jest idealnym towarzyszem pracy w sklepach spożywczych, czy wszystkich innych punktach handlowych.

Dzięki swojej ergonomicznej konstrukcji QW2500 jest wygodny w trzymaniu i z łatwością odczytuje każdy kod kreskowy - nawet ten źle wydrukowany lub uszkodzony. Kody kreskowe wyświetlane na ekranie smartfona, na karcie lojalnościowej lub za osłoną ochronną z pleksi są odczytywane błyskawicznie. Szybki odczyt i natychmiastowe potwierdzenie prawidłowego odczytu kodu gwarantują, że nie marnuje się ani sekundy nawet w najtrudniejszych warunkach.

Nowy model ma obudowę spełniającą tę samą klasę ochrony, co wersja QD2500; urządzenie wytrzymuje upadki na beton z wysokości do 1,5 metra. Jedyną ruchomą częścią skanera jest spust, który wytrzymuje niewiarygodne 10 milionów kliknięć, z których każdy aktywuje intuicyjny system celowania LED, ułatwiający wybór wymaganego kod do skanowania. Pomyślny odczyt kodu jest wyraźnie potwierdzany sygnałem dźwiękowym oraz widoczną bezpośrednio na kodzie zieloną kropką (Datalogic Green Spot Technology).

Zwiększona produktywność dostarczana przez QuickScan QW2500 pozwala zaoszczędzić cenny czas podczas codziennej pracy. Urządzenie nie jest awarii i nie traci łączności z powodu mimowolnych restartów, spełniając najsurowsze wymagania operacyjne. Zakup QW2500 zwraca się w ciągu zaledwie dwóch miesięcy, gdy jest używany w typowych aplikacjach o dużej częstotliwości wymagającej kilkaset skanów dziennie.

Skaner posiada wszechstronnie stosowany interfejs USB, który zawiera najnowszy standard USB-C. Urządzenie łatwo łączy się z większością systemów POS, kas fiskalnych, tabletów i laptopów. Dzięki uproszczonej konfiguracji, wyjęcie skanera z pudełka i rozpoczęcie używania zajmuje tylko kilka minut.

QuickScan QW2500 to naprawdę strzał w dziesiątkę, umożliwiający procesom biznesowym wydajniejszą realizację w możliwie najkrótszym czasie.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także