09.10.2018/12:39

Dave Lewis, szef Tesco, stawia pierwszy znak zapytania ws. dalszej obecności sieci w Polsce

Dave Lewis, prezes zarządu Grupy Tesco, po raz pierwszy oficjalnie – w rozmowie z agencją Reuters – przyznał, że warunkiem pozostania sieci w Polsce jest odzyskanie rentowności.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • kim 11.10.2018

  Plan naprawczy bardzo dobre haha zmniejszone etaty na sklepie brak rąk do pracy puste półki a towar na magazynie to się nazywa HANDEL to jest zarządzanie

 • despo 10.10.2018

  Nawet jeżeli by pozwolił to by mógł zakupić Carrefour bo ma mało hipermarketów ale i tak bym wolał Seglosa od Carrefoura bo taniej i w cenach hurtowych a indywidualni mogą wyrobić sobie kartę indywidualną i wejście bez problemu nie to co w Makro.
  Kartę można wyrobić za free poprzez wniosek na stronie www i wysyłka pocztą lub odbiór osobisty w seglosie

 • Obserwator 09.10.2018

  Tylko na biznes w Polsce Tesco nie ma całkowicie pomysłu. Konkurencja cały czas inwestuje w sklepy, asortyment oraz pracowników. Tesco wręcz odwrotnie, oferta coraz gorsza, sklepu wyglądają słabo, pracowników w sklepach jest jak na lekarstwo i jak tutaj ma być dobrze. Klienci to widzą i odchodzą. Niestety ale nic dobrego się już nie wydarzy.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.