23.10.2020/11:28

Delikatesy Centrum wejdą w lokalizację po Tesco

Hala dawnego hipermarketu kompaktowego Tesco w Szombierkach powoli się zapełnia. Po hurtowni części samochodowych i klubie fitness do rozpoczęcia działalności w tym miejscu szykuje się sieć marketów spożywczych Delikatesy Centrum – informuje portal bytomski.pl.

Jesienią 2018 roku Tesco postanowiło zamknąć swój sklep przy ulicy Karpackiej w Bytomiu. Należał on do kategorii hipermarketów kompaktowych. Budynek zamkniętego marketu długo stał pusty. Dopiero na początku tego roku Brytyjczykom udało się znaleźć nabywcę, który następnie przystąpił do przebudowy. W jej ramach podzielono powierzchnię na trzy niezależne lokale. Wiosną do pierwszego z nich wprowadził się sklep motoryzacyjny Intercars, natomiast obok na początku października otwarto tam siłownię sieci Fitness World. Teraz ostatnią wolną powierzchnię mają zająć sklep sieci Delikatesy Centrum, która zarządza w całej Polsce ponad 1300 supermarketami. W Bytomiu Delikatesy Centrum działają przy ul. Francuskiej w Miechowicach, Worpie w Karbiu oraz Orzegowskiej w Szombierkach.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także