09.03.2018/11:02

Do rzeźnika na stację paliw! Firma Bohun otwiera sklep mięsny na stacji Grupy Lotos [ZDJĘCIA]

Szczecińska firma Bohun testuje nowy koncept sklepu wędliniarskiego na stacji paliw Grupy Lotos. Pierwszy w Polsce sklep mięsny przy stacji paliw Lotos działa od 1 marca w Szczecinie, w pobliżu Szosy Stargardzkiej. – Chcemy przetestować nowy koncept sprzedaży, a jeśli sprawdzi się w takiej lokalizacji, mamy pomysł na jego rozwój – zapowiada Mariusz Borawski, prezes firmy Bohun.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • Lunatyk 12.03.2018

  LOTOS jest opanowany przez pisowską nomenklaturę. Ci nawiedzeni ludzie bojkotują takie polskie firmy jak Agora czy Maspex. Nigdy moja noga nie postanie w zapisionym LOTOSie. Teraz tak samo będę unikał produktów Bohuna. A w ogóle to chory pomysł rodem z komuny i komedii Barei aby na stacjach paliwowych sprzedawać mięso. W Misiu Barei jest taka scena jak w kiosku kobieta sprzedaje mięso owinięte w gazetę. Przykre ale w Polsce wraca w pełni komuna, tym razem pisowska.

 • satan 10.03.2018

  będą wędzić spalinami?
  oczywiście, że chodzi o niedziele. teraz jeszcze się zarzekają, że nie, ale potem będzie otwarte, tylko się przeczeka hałas medialny. mogę się założyć, że lotos w tej "współpracy" maczał palce.

 • ja 09.03.2018

  Z biznesowego punktu widzenia- strzał w dziesiątkę!

 • ach 09.03.2018

  IDIOTYZM, nigdy nie pojadę do mięsnego na stacje paliw, ohyda

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.