26.10.2020/16:13

Drogerie Hebe zachęcają klientów do zakupów online. Kuszą ekspresowymi terminami dostaw i brakiem opłat

Sieć drogerii Hebe, zarządzana przez Jeronimo Martins Polska, chce w dobie pandemii zachęcać klientów do zakupów online. Firma zapewnia, że zakupy te będą dostarczone do punktu odbioru nawet w ciągu dwóch godzin od złożenia zamówienia. Równie szybko ma je dostarczyć miejski kurier.

Produkty kupione online z opcją odbioru w punkcie Click & Collect dostarczane są do wskazanej drogerii sieci, gdzie – jak zapewnia firma – znajdą się w ciągu dwóch godzin od złożenia zamówienia. Usługa działa w ponad 250 placówkach stacjonarnych Hebe.

Sieć zachęca także do korzystania z dostaw kurierem miejskim Hebe Express. Jak zapewnia, przesyłka zostanie dostarczona w wybrane przez klienta miejsce – do domu, do pracy czy hotelu – przed upływem dwóch godzin!

Jak zaznacza Hebe, ta forma dostawy obecnie również jest również bezpłatna – do odwołania. Ta forma dostawy obowiązuje w wybranych miastach i w określonych godzinach.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • klient 26.10.2020

    Odbiór zamówienia w Hebe - 0 zł.
    Odbiór zamówienia w Rossmann - 0,25 zł.
    Odbiór zamówienia w Superpahrm - 2,99 zł.

    Pierwsze dwie ceny są do przyjęcia, ale żebym miał płacić za odbiór zamówienia 3 złote?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także