19.02.2020/13:42

Drogerie Natura mają nową dyrektor sprzedaży. Przeszła z Rossmanna

Do zespołu Natura sp. z o.o. dołączyła Agnieszka Tonn, liderka i menedżerka posiadająca kilkunastoletnie doświadczenie operacyjne w zarządzaniu i organizacji sieci sprzedaży, a także optymalizacji procesów operacyjnych i wdrożenia projektów w sieci handlowej. Objęła ona stanowisko dyrektora sprzedaży i odpowiada za wzrost sprzedaży i wyniki sieci blisko 300 drogerii Natura w Polsce.

Przez ostatnie 18 lat Agnieszka Tonn była związana z Rossmann SDP Sp. z o.o., gdzie zajmowała m.in. stanowiska kupca, kierownika regionalnego sprzedaży, kierownika ds. projektów operacyjnych, kierownika sprzedaży, zastępcy dyrektora ds. sprzedaży.

Zarządzając siecią sprzedaży, odpowiadała za szereg projektów operacyjnych dotyczących m.in. organizacji nowych procesów sklepowych offline i online, rozwoju komunikacji centrali ze sklepami, szkoleń menedżerskich i rekrutacji, opracowania i wdrożenia projektu „Doradca Klienta” i standardów obsługi, wdrożenie programu lojalnościowego „Klub Rossmann” oraz przygotowanie wdrożeń akcji marketingowych.

– Swoje doświadczenie głównie chcę wykorzystać w rozwoju sprzedaży i customer experience w drogeriach. W planach mam również zwiększenie efektywności procesów operacyjnych poprzez wdrożenia rozwiązań z obszaru nowych technologii. Jest mi wyjątkowo bliska misja Natury, przejawiająca się w trosce o zdrowie i środowisko naturalne. Natura od lat odnosi sukcesy na rynku ze swoimi naturalnymi markami pielęgnacyjnymi, takimi jak Botanic, Natura Care w biodegradowalnych opakowaniach czy profesjonalnym makijażem Kobo Professional. Zamierzam mocno wspierać rozwój sprzedaży tego asortymentu. W moich założeniach bardzo mocno stawiam na rozwój kompetencji menedżerów i personelu drogerii oraz przyjazną atmosferę pracy. Z wielką radością, entuzjazmem oraz głową pełną pomysłów dołączam dzisiaj do zespołu Natury i rodziny Pelion – mówi Agnieszka Tonn, dyrektor sprzedaży drogerii Natura.

Agnieszka Tonn jest absolwentką Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Łódzkim. Ukończyła również szereg szkoleń, m.in. w obszarze efektywnego zarządzania projektami czy komunikacji w biznesie.

Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • Lena 21.02.2020

  Rossmann to już nie ten co kiedys dla tego ludzie się zwalniają bo starego pracownika już się nie docenia brak awansów wśród starych pracowników zatrudniają bez doświadczenia na stanowiska kierownicze gdzie nowo zatrudnieni nie mają pojęcia o pracy na stanowisku kierownika regionalni śą tak puści że nie wiem kto ich zatrudnił na stanowisko regionalnego oszukują kłamią są wulgarni brak słów co tam się dzieje szkodo że się nie docenia starych pracowników.

 • Degrassi 20.02.2020

  Gdzie zaczyna się Rossmann.... kończy się logika...

 • Aldona 20.02.2020

  Natura lepiej płaci?

 • evi 20.02.2020

  no prosze miło zobaczyc pozdrawiam serdecznie :)

 • Normalnyi 20.02.2020

  Nie bardzo rozumiem w jakim celu i dla kogo jest ta informacja kogo to obchodzi napiszcie też ze w koziej wulce zastepca kierownika został gienek wyrwidąb

 • Ania K. 20.02.2020

  ta pani na pewno nie wdrażała Klubu Rossmann

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.