25.05.2018/13:37

Drogerie Natura w kolejnym centrum handlowym

Do portfolio najemców obecnych w centrach handlowych zarządzanych przez Immochan Polska dołącza marka Drogerie Natura. Pierwszy salon tej sieci został otwarty 24 maja w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. Za komercjalizację obiektu odpowiada Immochan Polska.

Firma Immochan Polska, właściciel, inwestor i komercjalizator galerii, centrów i parków handlowych Auchan nawiązała współpracę z koleją marką z segmentu zdrowia i urody. Od maja w gronie najemców Centrum Handlowego Auchan Gdańsk znajduje się salon sieci Drogerie Natura.

– Regularnie przeprowadzamy badania opinii klientów na temat oferty salonów i usług dostępnych w zarządzanych przez nas centrach i parkach handlowych. Dlatego dokładamy starań, aby nasze portfolio stale wzbogacało się o poszukiwane przez klientów marki. Cieszymy się, że w ciągu kilku miesięcy rozpoczęliśmy współpracę z kolejną marką, jaką są Drogerie Natura – mówi Ada Walentek, dyrektor komercjalizacji Immochan Polska.

Pierwszy salon sieci Drogerie Natura w obiektach zarządzanych przez Immochan Polska został otwarty 24 maja w Centrum Handlowym Auchan Gdańsk. W salonie zajmującym lokal o powierzchni 168 mkw. klienci znajdą bogatą ofertę kosmetyków do makijażu i pielęgnacji, dermokosmetyków oraz akcesoriów kosmetycznych, a także asortyment dostępny wyłącznie w salonach sieci - w tym marki KOBO Professional, My Secret czy Sensique.

Drogerie Natura jest jedną z największych i najdłużej działających sieci kosmetycznych na polskim rynku. Funkcjonuje od 20 lat, a obecnie w ramach sieci działa ponad 280 sklepów. Wyróżnikiem Drogerii Natura jest profesjonalne podejście do klientów – zarówno na poziomie jakości obsługi, jak i komfortu zakupów.

Centrum Handlowe Auchan Gdańsk, w którym zostanie otwarty salon sieci Drogerie Natura, znajduje się w Gdańsku przy ulicy Szczęśliwej 3 i jest najdłużej funkcjonującym centrum handlowym na Pomorzu. Klienci mogą korzystać z oferty ponad 70 sklepów, licznych punktów usługowych oraz kawiarni i restauracji. Do dyspozycji gości Centrum Handlowego Auchan Gdańsk są także m.in. strefy wypoczynku, przestrzeń do pracy wspólnej, pokój dla rodziców i dzieci, wygodne miejsca parkingowe dla rodzin z dziećmi i kobiet w ciąży, a także liczne urządzenia multimedialne.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.