13.08.2018/12:17

Dunkin' Donuts zamyka lokale w Polsce i wycofuje się z kraju

Sieć Dunkin' Donuts po raz kolejny wycofuje się z Polski. Polski franczyzobiorca marki, firma Varsovia Food Company, ogłosiła w poniedziałek na Facebooku, że po trzech latach lokale Dunkin' Donuts znikną z mapy Polski.

- Ta smutna decyzja nie była łatwa, ale w zaistniałych okolicznościach okazała się konieczna - napisali przedstawiciele Dunkin' Donuts.

Jak zauważa bankier.pl, to już drugi raz, kiedy sieć Dunkin' Donuts wycofuje się z Polski. Poprzednio lokale pod taką marką działały w naszym kraju w latach 1996-2002.

Szyld powrócił do Polski w 2016 r. Franczyzobiorca Dunkin' Donuts zapowiadał otwarcie 44 lokali w Polsce w ciągu siedmiu lat, jednak ostatecznie udało się uruchomić jedynie trzy punkty (wszystkie w stolicy).

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • tołdi 13.08.2018

    Punktów DD było więcej niż trzy, jeśli liczyć tzw. wyspy. Jeśli chodzi o lokale to nie wszystkie otwierane były w stolicy. Jeden powstał w Łodzi na Piotrkowskiej w 2016r. i zamknięty został po roku działalności. W między czasie działały także dwie wyspy w Manufakturze i na Dworcu Fabrycznym.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.