28.06.2018/16:28

Dyskontowa sieć sklepów stawia na komfort zakupów

Kolejny sklep sieci Biedronka otwarty po remoncie. Punkt handlowy w Świdnicy przygotował z tej okazji specjalną ofertę produktów w okazyjnych cenach, która obowiązywać będzie do 4 lipca br.

– Celem prowadzonych prac było zwiększenie atrakcyjności sklepu i podniesienie komfortu zakupów poprzez zastosowanie innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań. Układ sklepu stał się bardziej funkcjonalny. W placówce zostało zamontowane nowoczesne i energooszczędne oświetlenie LED. Prace remontowe objęły także montaż witryn frontowych, odświeżenie elewacji i zmianę kolorystyki, która została dostosowana do najnowszych standardów obowiązujących w sieci Biedronka. Warto zwrócić uwagę również na to, że zmodernizowana placówka stała się bardziej przyjazna dla środowiska, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka – mówi Jolanta Furmanowska-Kowalczyk, starszy menedżer sprzedaży, odpowiedzialna za sklep Biedronka w Świdnicy.

Remont sklepu w Świdnicy wpisuje się w plany bieżącej modernizacji placówek sieci Biedronka na terenie całego kraju. W ubiegłym roku wyremontowano łącznie 226 sklepów sieci.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.