30.11.2020/18:08

Dyskonty Netto przedłużają do końca roku rabaty dla pracowników ochrony zdrowia

Netto wydłużyło czas obowiązywania rabatu dla pracowników medycznych. Będą mogli skorzystać z 10-procentowej zniżki na zakupy do 31 grudnia.

W związku ze zbliżającymi się świętami oraz nadal panującą pandemią Covid-19 Netto podjęło decyzję o utrzymaniu 10-procentowego rabatu na zakupy dla osób, które walczą ze skutkami koronawirusa. Przedstawiciele tej grupy zawodów mogą skorzystać ze zniżki, robiąc zakupy we wszystkich placówkach Netto w godzinach 20-23, a w sklepach zlokalizowanych w galeriach handlowych do ostatniej godziny otwarcia. Zniżka dotyczy wszystkich produktów, oprócz alkoholu i papierosów, a regulamin akcji dostępny jest w każdym sklepie Netto. Rabat obowiązuje do 31 grudnia 2020.

– Grudzień to wyjątkowy miesiąc, a w tym roku będzie on inny pod wieloma względami. Niestety duży wpływ ma na to trwająca pandemia, która stawia wiele wyzwań przed pracownikami ochrony zdrowia – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Chcąc podziękować im za wkładany w walkę z pandemią trud, ale także umilić zakupy w okresie Świąt, kiedy to potrzeby nas wszystkich są znacznie większe, podjęliśmy decyzję o wydłużeniu czasu obowiązywania 10-procentowego rabatu dla przedstawicieli tej grupy zawodowej – dodaje Janusz Stroka.

Pierwsza tego typu akcja rabatowa odbyła się w dniach 4-30 kwietnia. Obecna zaś trwa od 29 października.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • kasier 30.11.2020

    Kasierzy i kasierki też dostaną prezent na Mikolajki! Jaki? A no DODATKOWĄ niedziele pracującą!... W tym samym wymiarze normy czasu miesięcznego... T.z. za te same pieniądze. :(((

  • Klient NETTO 30.11.2020

    A własnym pracownikom harującym w ciężkim okresie pandemii coś proponują dodatkowo ponad wypłatę? :) Chyba nie...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także