05.12.2017/14:37

Dziecięca ekspansja w Galerii Jurajskiej

Smyk powiększył przestrzeń zajmowaną w Galerii Jurajskiej w Częstochowie. 

Galeria Jurajska znacząco poszerza ofertę zabawek i akcesoriów dla dzieci. Po trwającym blisko miesiąc remoncie w nowej i większej lokalizacji ponownie został otwarty salon Smyka. Dzięki zmianom marka powiększyła swój salon niemal dwukrotnie, bo aż o 496,3 mkw. - z 391 mkw. na 887,3 mkw. Większa powierzchnia sklepu pociągnęła za sobą także poszerzenie ofert.

- Widzimy w Częstochowie potencjał pozwalający na otwarcie sklepu Smyk w pełnym wymiarze, z odpowiednio poszerzoną ofertą, na zasadniczo większej powierzchni w porównaniu z salonem działającym w tym mieście do tej pory. Dotychczasowe wyniki zanotowane na tym lokalnym rynku pozwalają nam patrzeć w przyszłość z optymizmem – mówi Paweł Oskędra, Property Director, Smyk.

Większym Smykiem Jurajska chce kusić nie tylko mieszkańców Częstochowy, ale także mieszkańców ościennych powiatów z województwa łódzkiego, świętokrzyskiego, opolskiego, a także województwa śląskiego. Na tym obszarze mieszka dziś ponad 1,4 miliona osób. 

– Od kilku miesięcy w galerii przybywa nie tylko klientów  z Częstochowy, ale także z powiatów oleskiego, działoszyńskiego, tarnogórskiego, będzińskiego, piotrkowskiego, bełchatowskiego czy wieluńskiego.  Z racji tego, że w regionach tych brakuje tak szerokiej oferty dla dzieci, Smyk ma szansę stać się mocnym magnesem, zwłaszcza w okresach przedświątecznych – mówi Roman Bugajczyk, dyrektor Galerii Jurajskiej.

Smyk w  nowej odsłonie to już 6 sklep w Galerii Jurajskiej z ofertą skierowaną do najmłodszych. Oprócz Smyka  w centrum handlowym działają także salony Ananas, Coccodrillo, Junior, Kredka, Reporter Young. W galerii działa także salon Świat Książki Kids z ofertą dla dzieci i młodzieży oraz plac zabaw Bajkowy Labirynt.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.