22.04.2013/00:11

ECR Forum Cooperation 2013

6 czerwca w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się Forum Współpracy – ECR Forum for Cooperation 2013 – dla top managementu szeroko pojętej branży FMCG i DIY, przedstawicieli firm producentów, dystrybutorów, sieci handlowych i drobnych detalistów. Organizatorem jest firma ECR Polska. „Wiadomości Handlowe” objęły patronat nad wydarzeniem.

ECR Forum for Cooperation 2013 jest organizowane przez praktyków i liderów rynku. O programie konferencji decydują praktycy z sektora FMCG – producenci i detaliści. Tematyka obejmuje m.in. najlepsze praktyki z obszarów handlu, marketingu i logistyki. W tym roku w gronie prelegentów znajdą się przedstawiciele m.in. Coca-Coli, Carrefoura, Jeronimo Martins Polska, PayU, Danone, FM Logistic, Google Polska, Lego czy Sonoco. Program podzielono na sesje plenarne o charakterze strategicznym oraz dwie równoległe sesje tematyczne: Supply Chain Efficiency i New Commerce Development. Pierwsza to sesja przede wszystkim dla managerów logistyki, w programie przewidzianych jest sześć case study dotyczących optymalizacji łańcuchów dostaw, konsolidacji, custom packagingu, wykorzystania kodów QR w relacjach z sieciami handlowymi. Druga dotyczyć będzie rozwoju e-commerce, mobile commerce, aplikacji mobilnych wspierających sprzedaż, bezpieczeństwa płatności mobilnych, jakości danych w internetowych kanałach sprzedaży. Sesja strategiczna to natomiast wystąpienia liderów i mentorów biznesu. Spotkanie zakończy business mixer i wymiana wizytówek przy lampce wina.

Szczegóły i rejestracja: www.ecr.pl/forum2013

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.