05.06.2020/12:46

Ekologiczne Słodziaki wracają do Biedronki z okazji Światowego Dnia Środowiska

Biedronka powraca ze Słodziakami, aby uczyć najmłodszych jak dbać o środowisko. Z okazji Światowego Dnia Środowiska, obchodzonego 5 czerwca, w sklepach z żółto-czerwonym logo pojawiła się książka o Eko Słodziakach.

Słodziaki, w książce autorstwa Renaty Pączkowskiej i ilustrowanej przez Wojciecha Stachyrę, uczą najmłodszych jak dbać o środowisko, gdzie segregować śmieci po pikniku oraz jak zachowywać się w lesie. 

Złotówka z ze sprzedaży nowej książki w dniu 05.06 zostanie przekazany na rzecz Stowarzyszenia Czysta Polska, organizatora akcji Czyste Tatry. Biedronka przypomina, że zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 6 tysięcy ochotników, którzy zebrali w polskich górach 586 kg śmieci, przemierzając górskimi szlakami 275 km.

Regularna cena książki wynosi 9,99 zł, ale przy zakupach za minimum 149 zł, można nabyć ją za 1 zł. Książka o Eko Słodziakach jest piątą z kolei pozycją opisującą przygody gromadki zwierzaków. Poprzednie edycje trafiły do prawie 715 tysięcy domów w Polsce.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.