07.10.2016/11:00

Ekonomia współpracy w sektorze produkcji i dystrybucji żywności

Uważamy żywność za wybitnie ważną dziedzinę ekonomii współpracy jako, że może się ona przyczynić do znacznego zwiększenia szeroko rozumianej jakości jedzenia, a co za tym idzie zdrowia i wysokiej jakości życia. Jesteśmy również przekonani, że żywność w modelu ekonomii współpracy może być świetnym kontekstem dla pogłębiania się relacji między ludźmi. Miejmy zatem nadzieję, że bariery regulacyjne, które obecnie hamują rozwój tej branży znikną wcześniej, aniżeli później.

Raport „Ekonomia współpracy w Polsce 2016”, został przygotowany na podstawie pierwszego w  Polsce szczegółowego badania użytkowników przygotowanego przez społeczność ekonomiawspolpracy.pl. Patronat merytoryczny nad raportem objęły ABR SESTA, Deloitte i Sieć Sensownego Biznesu. Patronem medialnym jest portal wiadomoscihandlowe.pl.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Mich 10.10.2016

    Jak uregulowane są kwestie podatkowe w takich wypadkach? Czy każdy partycypujący ma zarejestrowaną działalność i kasę fiskalną?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.