14.06.2018/14:12

ETC Swarzędz rozwija ofertę

Do grona najemców ETC Swarzędz, jednego z najstarszych centrów handlowych w Wielkopolsce, w którym w ubiegłym roku zakończyła się modernizacja, przeprowadzona przez Capital Park i Akron Group, dołączają nowe marki modowe i gastronomiczne. Tylko w ostatnim czasie umowy podpisały sieci Big Star i Quiosque, a swoje lokale otworzyły także Tatuum oraz restauracja Sushi&More.  

Kolejne sieci handlowe zdecydowały się wzbogacić ofertę modową ETC Swarzędz. W ETC Swarzędz pojawia się też coraz więcej najemców gastronomicznych. Pod koniec maja swoją działalność rozpoczęła restauracja Sushi&More, która zlokalizowana jest w strefie food court. Restauracja specjalizuje się nie tylko w sushi, ale oferuje również wybór dań kuchni japońskiej, a także ashimi – zdrowy fast food, łączący  sushi i burrito. Minimalistyczny i elegancki design lokalu sprzyja posiłkom w kameralnej, spokojnej atmosferze.

– Konsekwentnie realizujemy naszą strategię i poszerzamy nie tylko ofertę handlową, ale także gastronomiczną – chcemy, by ETC Swarzędz nie było dla klientów tylko miejscem zakupów, ale przede wszystkim relaksu i spędzania wolnego czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Jak wynika z badań, które przeprowadziliśmy we współpracy z agencją Meritum, to właśnie rozwój tego segmentu usług jest przez naszych klientów najbardziej oczekiwany. Oprócz sukcesywnego pozyskiwania nowych najemców, staramy się także stworzyć w ETC przyjazną atmosferę, sprzyjającą rozrywce i wypoczynkowi. Organizujemy szereg wydarzeń, umożliwiających odwiedzającym nas ciekawe spędzenie czasu – tylko w ostatnim czasie w ETC gościło kino samochodowe, turniej taneczny, koncert popularnego zespołu oraz dzień dla rodziny, z mnóstwem gier i zabaw dla osób we wszystkich grupach wiekowych. Już niebawem poinformujemy o kolejnych nowościach i wydarzeniach, które czekają na naszych klientów – mówi Michał Najgrodzki, dyrektor działu zarządzania nieruchomościami Grupy Capital Park. 

ETC Swarzędz po przebudowie  zajmuje 20 tys. mkw., na której mieści się 80 lokali handlowo-usługowych. Najemcami obiektu są zarówno znane, sieciowe marki takie jak Intermarche, Pepco, Rossmann, Drogeria Natura, Reserved, Vistula i Wólczanka, Medicine, Top Secret, Diverse, Martes Sport, Smyk, 5-10-15, KiK, Deichmann, CCC, restauracja Olimp, KFC, Pizza Hut czy Vision Express, ale też lokalni przedsiębiorcy, m.in. Piekarnia Natura, kwiaciarnia Artis Flower, sklep z zabawkami Kids, sklep winiarski Mine Wine, MB Bielizna i wiele innych. Komercjalizację obiektu prowadzi Dział Najmu Grupy Capital Park oraz BOIG Property Consulting. Inwestorami i właścicielami projektu są Grupa Capital Park oraz Akron Group.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.