3 komentarze

  • Nie radzą sobie ewidentnie. 16.05.2020

    Słoń na glinianych nogach.

  • Anika 14.05.2020

    Zgoda, tytuł jest mylący i nie odaje rzeczywistości, a ta jest taka - czym więcej sprzedaję, tym ma większe straty. Barwo za model bizneowy. Czytam atrykuł i nie wierzę, jak w pierwszym kwartale mżna było zrobić strate na 62 miliony. Co to dopiero będzie w II kwartale jak siadła sprzedaż ? Podstawowa działalnośc to 10 mln straty plus koszty finansowe od gigantycznego zadłużenia (kredyty i leasingi razem to 2,6 miliarda !!!) dają taką stratę. A EC dalej się zadłuża - 50 mln EUR z EBOIR na przejęcie nierentonego frisco i dodatkowo planują jeszcze wypłatę dywidendy. O dziesiątkach milionw gwarancji bankowych za terminowe płatności nie wspomnę. Szkoda, że w artykule niema nic o termonach płatności - doczytałam w sprawozdaniu że to średnio 70 dni. Warto pisząc atrykuł sięgnąć do materiałow źrodłowych.

  • analityk 14.05.2020

    Tytuł artykułu powinien brzmieć : EC po raz kolejny w ostatnim kwartale wygenerowało straty, tym razem to minus 62 miliony złotych.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.