12.08.2019/11:07

Eurocash organizuje Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu

IV Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu, organizowany przez Grupę Eurocash dla niezależnych detalistów,odbędzie się 24 września w łódzkiej Atlas Arenie. Udział w nim wezmą liderzy biznesu i eksperci. Zapisy na Kongres potrwają do 19 sierpnia.

Kongres Przedsiębiorców Polskiego Handlu to spotkanie edukacyjne dla handlu niezależnego w Polsce i jednocześnie największe tego typu wydarzenie, skierowane do niezależnych przedsiębiorców, prowadzących sklepy detaliczne. Co roku gromadzi około 4,5 tysiąca przedsiębiorców, którzy prowadzą mikro-, małe i średnie firmy. Tegoroczna edycja Kongresu odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

– Tempo zmian zachodzących we współczesnym świecie staje się ogromnym wyzwaniem dla każdego przedsiębiorcy w Polsce. Grupa Eurocash stawia sobie za zadanie dostarczenie niezależnym przedsiębiorcom innowacyjnych i efektywnych narzędzi wspierających prowadzenie biznesu w tym dynamicznym środowisku. Kongres, wypełniony inspirującymi wystąpieniami uznanych ekspertów i prezentacjami najnowszych trendów, stanowi jedno z takich narzędzi – mówi Katarzyna Kopaczewska, członek zarządu Grupy Eurocash. – Wydarzenie stwarza przestrzeń do wymiany doświadczeń oraz zachęca polskich przedsiębiorców do wprowadzania innowacyjnych zmian w swojej codziennej pracy – dodaje.

W programie Kongresu przewidziane są wystąpienia ekspertów, którzy m.in. omówią, w jaki sposób na handel wpływać będzie zmieniający się styl życia oraz rosnące potrzeby konsumentów, nakreślą sylwetkę konsumenta przyszłości, który oczekiwać będzie oferty łączącej świat online i offline, poruszą też temat sztucznej inteligencji w handlu w kontekście szans oraz zagrożeń, jakie niesie ta technologia. Wystąpienia na żywo przeplatane będą teletransmisjami.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.