26.06.2014/14:33

Eurocash szkoli i motywuje

Na realizację Akademii Eurocash wspierającej niezależne sklepy detaliczne firma wydała 15,6 mln zł. Przez ponad trzy lata funkcjonowania programu z różnych form szkoleń skorzystało kilkadziesiąt tysięcy właścicieli sklepów i ich pracowników.

Akademia Eurocash to program podnoszenia kwalifikacji dla właścicieli i pracowników niezależnych sklepów detalicznych. Jego celem jest wsparcie tradycyjnego handlu w konkurencji z dużymi międzynarodowymi sieciami i dyskontami poprzez podnoszenie atrakcyjności i poziomu obsługi klienta w sklepach „na rogu”. W zainicjowanej pod koniec 2010 roku Akademii Eurocash wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy właścicieli i pracowników sklepów detalicznych. – Wyniki badań skuteczności programu szkoleniowego Akademii Eurocash potwierdzają głęboki sens tego tupu inicjatyw. Umożliwiając rozwój kwalifikacji franczyzobiorców i ich pracowników, wspieramy naszych klientów poprzez wzmacnianie pozycji rynkowej handlu tradycyjnego mówi Carlos Saraiva, prezes Eurocash Franczyza.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.