08.03.2019/10:26

GK Specjał otwiera nowy oddział w Lublinie

Na przełomie lutego i marca otwarty został kolejny oddział sprzedaży hurtowej Grupy Kapitałowej Specjał. Tym razem w Lublinie. Hala mieści się przy ul. Józefa Franczaka „Lalka” 18 w Panattoni Park.

Lublin to już 16 lokalizacja w kraju Grupy Kapitałowej Specjał. To właśnie tam powstał nowy punkt sprzedaży hurtowej. Obiekt dysponuje powierzchnią 2700 metrów kwadratowych wysokiego składu i posiada miejsce dla 4300 palet. Wewnątrz obiektu na lubelskim osiedlu Felin znajduje się również chłodnia. W ofercie oddziału znajdują się produkty ogólnospożywcze, nabiał oraz alkohol – blisko 6 000 indeksów.  To oferta ponad 150 producentów. Oddział obsługuje 5 przedstawicieli handlowych.

Przedstawiciele Specjału podkreślają, że otwarcie już trzeciego w tym roku oddziału to realizacja zadań zaplanowanych na ten rok, który zapowiadany był jako czas intensywnego rozwoju i zwiększania obrotów.

Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Edek 11.03.2019

    Niby już otwarty a jeszcze nie otwarty i nie działa jak to jest z tą informacją?

  • quick 08.03.2019

    Uciekaj Leszku do dziury bo ciebie złapie Krzyś bury, a jak cię złapie Krzyś bury, to cię obedrze ze skóry.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.