07.04.2020/09:42

Glovo będzie dowozić jedzenie z McDonalds w 11 nowych miastach

W marcu Glovo i McDonald’s uruchomiły usługę McDelivery w 11 kolejnych miastach. W związku z tym użytkownicy mają możliwość zamawiania jedzenia w 99 nowych restauracjach amerykańskiej sieci, które zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie, Toruniu, Bydgoszczy, Poznaniu, Wrocławia, Lublinie, Rzeszowie, Białymstoku, Katowicach i Olsztynie.

Glovo, aplikacja mobilna zajmująca się dostawami na życzenie, rozszerza swoją dotychczasową współpracę z McDonald’s. Od marca goście mogą zamówić jedzenie ze 120 restauracji. Przesyłka dotrze pod wskazany adres w czasie krótszym niż godzina.

– Wraz z McDonald’s stanęliśmy na wysokości zadania. W bardzo krótkim okresie czasu udało nam się uruchomić usługę w 11 miastach. W obecnej sytuacji nie ma możliwości jedzenia w restauracji, dlatego coraz więcej Polaków decyduje się zamówić jedzenie na dowóz, by w ogóle nie wychodzić z domu. Cieszymy się, że możemy spełniać potrzeby naszych klientów i pomóc im w tym trudnym czasie, a jednocześnie cały czas dbać o ich bezpieczeństwo. Glovo w tym celu wprowadziło między innymi dostawy „bezkontaktowe”, dzięki czemu zamawiający może odebrać przesyłkę spod drzwi bez kontaktu z kurierem – mówi Carlos Silván, head of expansion w Glovo.

Aplikacja już wcześniej zrezygnowała z konieczności zostawiania podpisu przez klientów u dostawcy. Kurierzy na co dzień stosują także szereg specjalnych środków ostrożności oraz higieny. Jest to: dodatkowa dezynfekcja toreb, unikanie dotykania uchwytów toreb i trzymanie ich za boki podczas przenoszenia.

– Dzięki poszerzeniu usługi Glovo, produkty McDonald’s mogą w bezpieczny sposób trafić do naszych gości, którzy obecnie pozostają w domach – mówi Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. relacji korporacyjnych McDonald’s Polska.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • bcdrive 15.11.2020

    a czy w inowrocławiu będzie????

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.