25.10.2020/09:38

Prof. Horban, główny doradca premiera ds. walki z epidemią: W sklepach jest niebezpiecznie

Prof. Andrzej Horban, krajowy konsultant ds. chorób zakaźnych i główny doradca premiera ds. walki z pandemią COVID-19, nie jest zwolennikiem przywrócenia handlu w niedziele. W rozmowie z Money.pl ekspert stwierdził, że taki ruch wcale nie doprowadziłby do rozłożenia zakupów Polaków na więcej dni.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

4 komentarze

 • kpasat11@wp.pl 19.12.2020

  Panie profesorze proszę zapewnić mnie i wszystkich Polaków , ze firma farmaceutyczna poniesie odpowiedzialność za szkody w związku z powikłaniami po zaszczepieniu Nas i zapewni Nas o pełnym odszkodowaniu i powrocie do zdrowia oraz że państwo Polskie będzie wspomagało swoich obywateli w uzyskaniu tych roszczeń i innych wynikłych w związku z powikłaniami po szczepionce

 • kj 25.10.2020

  Pan ekspert bardzo elokwentny, do świąt jeszcze hoho, nieszczęsne galerie, pogapić się - Co to za słownictwo... Branżo handlowa, zamknęli gastronomie, teraz idą po nas! A Ty "Pracownik" w komentarzu niżej, to się nie martw, zaraz powprowadzają skrócenie godzin w handlu, zakaz sprzedaży alkoholu wieczorem, zakaz sprzedaży wszystkiego poza spożywką tak jak w Walii... wtedy Ci okroją etat albo dostaniesz wypowiedzenie, będziesz mógł siedzieć w domku bezpiecznie - oczywiście bez żadnego dodatku. Ludzie, bójcie się głodu i braku pracy, a nie wirusa którym straszą w telewizji! Kiedy się obudzicie? Jak 80% pracowników handlu zostanie bez pracy?!

 • Pracownik 25.10.2020

  Właśnie. Jest niebezpiecznie w sklepach, narażają się kasjerki, a dodatek do pensji +200% dostają lekarzy, którzy "widzą" pacjenta wyłącznie przez telefon :)))

 • Pracownik 25.10.2020

  Wreszcie coś sensownego! Mam nadzieję że to nie przez przypadek powiediano prawdę, iż w sklepach też jest niebezpiecznie i nie warto powielać to zagrożenie porzez niediele handlowe. Dziękuję!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także