05.08.2013/10:21

Gratulacje od Marszałka!

Marszałek Województwa Mazowieckiego, Adam Struzik, w niespotykanie ciepłym i serdecznym tonie pogratulował Wydawnictwu Gospodarczemu otrzymania tytułu „Diament Forbesa 2013”.

Cieszymy się z tego wyróżnienia, chwalimy się nim, bo jest to nagroda ufundowana na tak samo solidnych i obiektywnych podstawach, jak nasze konkursy i tytuły przyznawane przez redakcje „Wiadomości Handlowych” oraz „Wiadomości Kosmetycznych”. W tym numerze znajdziecie Państwo obszerną relację z uroczystości oficjalnego ogłoszenia wyników współzawodnictwa nowości rynkowych w konkursie o tytuł „Perły Rynku FMCG”. Produkty, które otrzymały „Perły” zostały wskazane przez detalistów w plebiscycie  szeroko rozkolportowanym w sklepach. Nad poprawnością metodologiczną konkursu czuwa instytut GfK. Staramy się upowszechniać wiedzę na temat procedur wyłaniania zwycięzców naszych konkursów, bo i nam jest miło, że najdłużej urzędujący marszałek województwa w Polsce docenił fakt, że wyniki finansowe Wydawnictwa – jak napisał w piśmie z 15 lipca – „zostały zweryfikowane przez organizatorów tzw. metodą szwajcarską, która łączy metodę majątkową i dochodową, celem wyłonienia najbardziej wartościowych firm”.

Dodam, że organizatorzy konkursu Forbesa korzystali z powszechnie dostępnych informacji, przede wszystkim z bilansów naszej spółki corocznie składanych w KRS, zapewne także sprawdzili nas w Krajowym Rejestrze Dłużników. Od lat namawiam naszych partnerów biznesowych, żeby robili to samo, żeby  interesowali się kondycją finansową i wiarygodnością wydawnictw, w który inwestują swoje pieniądze przeznaczone na reklamę…

I na koniec jeszcze jeden cytat z listu Marszałka Województwa Mazowieckiego. „Uzyskanie tytułu „Diamentu Forbesa 2013” jest dowodem na wiarygodność, rentowność, płynność finansową, brak zaległości w płatnościach oraz dodatni wynik finansowy i wartość kapitałów własnych, co czyni nagrodzonych przedsiębiorców partnerami godnymi zaufania”. Skromność nie pozwoliłaby mi samemu tak napisać o naszym wydawnictwie, ale skoro tak oceniają je inni….
(PK)


Kliknij aby powiększyć

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.