08.12.2016/13:22

Grupa Chorten ma już 1 tys. sklepów

W najbliższą sobotę (10 grudnia) w Nasielsku przy ul. Warszawskiej 128 otwarty zostanie 1000. sklep Grupy Chorten w Polsce. Przypomnijmy, jeszcze na początku 2015 r. placówek Chorten było w Polsce ok. 500, co oznacza, że liczebność sieci udało się podwoić w dwa lata.

Jubileuszowa, tysięczna umowa partnerska podpisana została przez centralę Chortenu z firmą Polmar należącą do Katarzyny Lachendrowicz.

Grupa Chorten to sieć sklepów z polskim kapitałem, założona w 2009 roku. Detalista działa głównie na wschodnich oraz północnych obszarach Polski, głównie w woj. podlaskim, lubelskim, mazowieckim, warmińsko-mazurskim i świętokrzyskim.

Przypomnijmy, we wrześniu br. Grupa Chorten nawiązała współpracę z Grupą Fresz. Sojusz ten zaowocował powstaniem nowej spółki o nazwie Chorten Warmia i Mazury, która została zorganizowana na wzór działającej już w ramach Grupy Chorten spółki Chorten Mazowsze.

Jak udało się ustalić portalowi wiadomoscihandlowe.pl, sklepy Fresz przestaną działać pod obecnym szyldem, przejdą rebranding i zaczną korzystać z warunków handlowych, jakie ma Grupa Chorten (ponad 250 umów producenckich). Likwidacja sklepów Fresz nie oznacza jednak definitywnego końca działalności grupy zakupowej Fresz. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.