08.02.2017/14:04

Grycan rusza na podbój handlu tradycyjnego i dyskontów (wideo)

Grycan w nadchodzącym sezonie lodowym zamierza skupić się na rozwoju swojej obecności w dużych sieciach handlowych, jak również wyruszyć na podbój handlu tradycyjnego. O planach firmy opowiada portalowi wiadomoscihandlowe.pl Wojciech Kwestorowski, dyrektor handlowy ds. rynku detalicznego w Lodziarniach Firmowych.

- Jesteśmy dziś liderem w kategorii lodów natomiast na pewno są miejsca, w których możemy się jeszcze bardzo silnie rozwijać. Możemy sięgnąć bardzo mocno do rynku tradycyjnego; tu mamy bardzo jasno sprecyzowane dwa segmenty, czyli rynek tradycyjny zrzeszony w sieciach lokalnych, oraz rynek tradycyjny składający się ze sklepów niezrzeszonych - tłumaczy Kwestorowski.

Jak dodaje przedstawiciel Grycana, firma chce równocześnie zwiększać swoją obecność w dużych sieciach handlowych, w tym rozwijać nawiązaną niedawno współpracę z sieciami dyskontowymi.

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.