07.04.2021/13:20

Grzegorz Wróbel w zarządzie Fabryki Cukierków Pszczółka

Od 1 kwietnia Grzegorz Wróbel jest nowym członkiem zarządu Fabryki Cukierków Pszczółka w Lublinie. Zwyciężył w konkursie ogłoszonym przez radę nadzorczą spółki.

– Cieszę się, że dołączam do firmy, która ma długoletnią tradycję i ugruntowaną pozycję na polskim rynku spożywczym. Pszczółka to zespół profesjonalistów, o czym najlepiej świadczy jakość produkowanych tu wyrobów i zadowolenie klientów – mówi Grzegorz Wróbel, członek zarządu Fabryki Cukierków Pszczółka.

Grzegorz Wróbel  jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie Executive Master of Business Administration prowadzone przez Wyższą Szkołę Menadżerską w Warszawie. Jest członkiem Rady Nadzorczej RCEkoenergia oraz Lubelskiego Węgla Bogdanka.

Grzegorz Wróbel Swoją karierę zawodową związał również z samorządem. Obecnie jest radnym Sejmiku Województwa Lubelskiego.

Fabryka Cukierków Pszczółka to jeden z najbardziej znanych producentów słodyczyw Polsce, którego historia sięga 1952 roku. Należy do Grupy Kapitałowej Krajowej Spółki Cukrowej.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • Mike 15.04.2021

    Bez komentarza. Lubi PiS - prawda ?

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także