25.10.2022/10:05

Gummley żelki funkcjonalne – innowacja spożywcza – Perła Rynku FMCG 2022 Srebro!

Czasy, gdy tradycyjnymi suplementami diety były tabletki i pigułki, dobiega końca. Zostały skutecznie wyparte przez nowość na naszym rynku: żelki funkcjonalne, które cieszą się coraz większym popytem.

Swoją popularność mogą zawdzięczać, sposobie przyjmowania, który jest po prostu przyjemny, żelki mają owocowe smaki i często kojarzą nam się z dzieciństwem. W naszej pierwszej lini żelków funkcjonalnych Gummley postawiliśmy przede wszystkim na jakość produktów, dzięki nowoczesnym metodom, udało nam się stworzyć żelki o bogatej w witaminy formule i wysokiej skuteczności. Obecnie na rynku możemy pochwalić się kompozycja 4 rodzajów suplementów diety z witaminami w postaci żelków. W swojej ofercie posiadamy żelki na dobry sen z melatoniną, na odporność i mocne kości z witaminą D3 i cynkiem, na skupienie z witaminami z grupy B oraz na zdrowe włosy i paznokcie z biotyną.

Ranking Perły Rynku 2022 to największe wydarzenie rynkowe w Polsce, które jest organizowane już od przeszło 2006 roku. Ideą przewodnią całego konkursu jest wyróżnienie produktów o największym potencjale sprzedażowym, dla tego dużym sukcesem dla naszej firmy w roku 2022 było zdobycie zaszczytnego 2 miejsca w kategorii: Innowacja Spożywcza.  Jesteśmy dumni z tego, że już po zaledwie kilku miesiącach istnienia naszej marki Gummley, zaczęliśmy osiągać sukcesy, zdobywając nagrody i wyróżnienia - Piotr Zawadzki - Prezes Zarządu, Hempley Group.

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz Komentarz dodany pomyślnie - oczekuje na weryfikację

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także