09.11.2020/13:55

Hebe dostarczy kosmetyki nawet w dwie godziny

Pomimo tego, że salony Hebe są otwarte, firma przypomina o możliwości zamówień on-line, których dostawa realizowana jest nawet w 2 godziny od momentu złożenia zamówienia.

Hebe deklaruje, że wszystkie zamówienia klientów zalogowanych w momencie składania zamówienia dostarczone zostaną bezpłatnie – do odwołania. Warunkiem jest dokonanie zakupów za minimum 15 zł.

– Dążymy do tego, aby klienci naszej sieci mieli dostęp do produktów sklepu internetowego niemalże w czasie rzeczywistym. W obecnej sytuacji epidemiologicznej, zainteresowanie zakupami on-line stale rośnie – powiedział Francisco Almeida, dyrektor e-commerce sieci Hebe.

Sieć perfumerii wprowadza nowe rozwiązania, takie jak np. Click & Collect czy dostawy kurierem miejskim, które skracają czas dostawy nawet do 2 godzin. Ta forma dostawy obecnie jest również bezpłatna – do odwołania i obowiązuje w wielu wybranych miastach  w godzinach pracy sklepów. Aby skorzystać z oferty, należy być zalogowanym w momencie składania zamówienia on-line.

– Hebe cały czas testuje nowe możliwości, w odpowiedzi na potrzeby rynku. Staramy się wypracowywać rozwiązania, które mamy nadzieję staną się standardami w obliczu aktualnych wyzwań – dodał Francisco Almeida.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także