14.05.2020/10:46

HELIO made in Poland

Czy wybierając produkty zwracasz uwagę, kto jest producentem? Czy wiesz, że kupując polskie produkty rodzimej marki HELIO, zapewniasz miejsca pracy nie tylko pracownikom bakaliowego potentata, ale też rzeszy osób zatrudnionych przez firmy wchodzące w skład szerokiego łańcucha dostaw HELIO >>>  #KupujŚwiadomie z HELIO.

HELIO to polski producent bakalii, który od blisko 30 lat dostarcza Polakom najwyższej jakości bakalie i masy do ciast, a także popcorn do mikrofalówki czy polewy i dekoracje. Wybierając produkty polskiej firmy HELIO nie tylko dbasz o siebie i swoich bliskich, ale też robisz coś dla innych - dajesz miejsca pracy, wspierasz lokalnych dostawców… ludzi, którzy pracują w naszym kraju, może nawet w Twoim sąsiedztwie. W tym trudnym czasie, lokalny patriotyzm i świadome kupowanie produktów m.in. z godłem PRODUKT POLSKI jak np. Aronia i Czarna Porzeczka kandyzowana HELIO czy masy krówkowe HELIO to najprostszy sposób na wsparcie polskiej gospodarki, bo pieniądze wydane na produkty pochodzące od polskiego producenta zostaną w kraju. Najnowsze badania pokazują, że już ponad połowa (55%) polskich konsumentów podczas zakupów wybiera produkty wyprodukowane w Polsce*. Szczególnie ceniona jest polska żywność, która jest dziś synonimem wysokiej jakości, naturalności i małej ilości chemii, co w czasach epidemii COVID-19 ma ogromne znacznie…

Wybierając super zdrowe, naturalne produkty HELIO nie tylko wspierasz naszych, naszą gospodarkę, ale też dbasz o swoje zdrowie, bo bakalie polskiego producenta idealnie wpisują się w trend zdrowego odżywiania. Owoce suszone i orzechy HELIO Natura są bowiem doskonałą odpowiedzią na rosnące dziś zapotrzebowanie na naturalną, mało przetworzoną żywność. To produkty naturalnie smaczne i naturalnie zdrowe, bogate w cenne witaminy, wartości odżywcze, mikro i makroelementy, wyróżniające się niską zawartością sodu. Ponadto, przykładowo bakalie HELIO Natura – Pestki dyni i EKO orzechy włoskie pochodzą z polskich upraw ekologicznych, więc poprzez zakup lokalnych produktów – konsumenci mogą też wesprzeć polskich rolników.

Produkty polskiego producenta HELIO budzą zaufanie, przekonują wysoką jakością,  naturalnością, brakiem dodatków i sztucznych składników. Jak pokazują badania, większość Polaków deklaruje, że podczas zakupów stara się wybierać produkty pochodzące od rodzimego producenta, dlatego #wspierampolskiemarki #wybieram590 #kupujepolskieprodukty #dobrebopolskie - to nie tylko modne hasztagi z Instagrama, ale… silny trend polskości, do którego szczególnie w obecnej sytuacji epidemii warto się przyłączyć, bowiem to właśnie poprzez codzienne wybory dokładamy swoje cegłówki do  budowania przyszłości naszej gospodarki.

-----------------------------------------------------------------

* Nielsen Shopper Trends 2019-2020
Dodaj komentarz

1 komentarz

  • HK 15.05.2020

    Potwierdzam. I do tego firma z klasą. Kiedyś kupiłam w moim sklepie ich mak. Niestety w torebce byli nieproszeni goście - robaki. Napisałam do firmy. Tłumaczyli, że od nich z linii wszystko schodzi tip top, ale w hurtowniach i sklepach różnie z tym bywa. Mimo to przeprosili i tydzień później dostałam dużą paczkę z bogatym wyborem najróżniejszych bakalii i suszonych owoców. Brawo. Mają we mnie wierną klientkę.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.