02.03.2020/10:02

HELIO to bakaliowy potentat, którego warto mieć na liście swoich zaufanych dostawców

4. Położenie zakładu HELIO w samym sercu Polski i Europy daje doskonałe warunki do optymalizacji transportu zarówno pod kątem sprowadzania surowca, jak i dostaw produktów do odbiorców HELIO.

Sprawna logistyka wiąże się natomiast z efektywnością ekonomiczną i terminowością realizowanych dostaw.

5. Dzięki unikalnym przewagom technologicznym HELIO ma możliwość produkcji oryginalnych wyrobów i smaków, odpowiadających na współczesne potrzeby konsumenckie oraz trendy zdrowego odżywiania.

Wśród innowacji można wymienić:

  • bakalie bez powszechnie stosowanych konserwantów (np. śliwki suszone bez E200),
  • masy do ciast bez dodatku oleju palmowego, glutenu czy konserwantów,
  • masy do ciast o niepowtarzalnych smakach (np. kukułka, advocat),
  • popcorn do mikrofalówki bez tłuszczu palmowego,
  • popcorn do mikrofalówki w oryginalnych i różnorodnych smakach (począwszy od tradycyjnych – solony i maślany, po szczególnie pikantne, lub naturalnie zdrowe bez żadnych dodatków),
  • własną prażalnię orzechów.

HELIO to też liczne przemawiające do świadomych konsumentów certyfikowane oznaczenia, w tym m.in. znak „Przekreślonego Kłosa”, „Czytaj skład Poleca”, „Produkt Polski” czy oznaczenia produktów ekologicznych.

6. HELIO to sprawdzeni i zaufani plantatorzy bakaliowego surowca reprezentujący regiony najlepsze dla upraw danego gatunku z całego świata.

Blisko 30 lat doświadczeń, bezpośredniej współpracy i budowania relacji z dostawcami surowca, sprawiają, że HELIO jest znanym i cenionym importerem bakalii na wszystkich kontynentach.

HELIO współpracuje z plantatorami z Europy, Azji, Ameryki Południowej i Północnej, a także Afryki, Australii i Oceanii. Ekspercka wiedza oraz nienaganne praktyki kupieckie sprawiają, że HELIO może pochwalić się dziś zarówno kilkoma prestiżowymi tytułami Ambasadora Polskiej Gospodarki przyznawanymi przez BCC pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, a przede wszystkim olbrzymią bazą wiedzy na temat bakalii i doskonałych relacji biznesowych z dostawcami z całego świata. Dzięki temu HELIO to bakaliowy ekspert, który wie jak, gdzie i kiedy kupować bakalie, aby skorzystał na tym zarówno sklep, jak i konsument.

7. Współpraca z HELIO to gwarancja profesjonalnej współpracy w zakresie prawa żywnościowego.

Dzięki stałej obsłudze Centrum Prawa Żywnościowego, HELIO na bieżąco dostosowuje się do zmieniającego się otoczenia prawnego. Produkcja i opakowania są weryfikowane pod kątem restrykcyjnych wymogów prawnych, zaś korespondencja prowadzona jest na najwyższym merytorycznym poziomie. Bez wątpienia jest to dla detalisty czy dystrybutora istotna wartość dodana do współpracy, gdyż w sposób znaczący minimalizuje ryzyka prawne prowadzenia sprzedaży produktów żywnościowych bakaliowego potentata. HELIO dysponuje także profesjonalną polisą OC w zakresie wprowadzenia produktu do obrotu i prowadzenia działalności gospodarczej.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

1 komentarz

  • HK 02.03.2020

    A ponadto znakomicie reagują na skargi klientów. Kupiłam kiedyś ich mak. Niestety, pełen był robaków. Napisałam do firmy maila. Błyskawicznie, mimo, że to był czas tuż przed Bożym Narodzeniem, odpowiedzieli, że nie jest to ich wina, produkty od nich wychodzące sa kontrolowane i prawdopodobnie stało się to u hurtownika lub w sklepie, a oni wpływu na sposób przechowywania nie mają, ale bardzo im przykro i przepraszają. Kilka dni później dostałam paczkę i to niemałą, pełną bakalii i suszonych owoców. I teraz już szukam torebeczek z logo Helio. Brawo!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.