02.03.2020/10:02

HELIO to bakaliowy potentat, którego warto mieć na liście swoich zaufanych dostawców

10. Zaufanie odbiorców – warto na zakończenie wskazać, że HELIO dostarcza produkty do praktycznie wszystkich największych sieci detalicznych i dystrybutorów hurtowych w Polsce, w tym zarówno pod markami producenckimi, jak i private labels.  

HELIO aktywnie rozwija strategiczną współpracę w zakresie produkcji marek własnych dla licznych sieci handlowych, także na rynkach międzynarodowych. Eksport spółki przy tym dynamicznie rośnie, zaś dobra fama o jej niezaprzeczalnych atutach szybko roznosi się po świecie. Doceniamy zatem polskiego producenta i wskazujemy go jako bakaliowego dostawcę, którego nie można pominąć w bakaliowych rozdaniach.

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

1 komentarz

  • HK 02.03.2020

    A ponadto znakomicie reagują na skargi klientów. Kupiłam kiedyś ich mak. Niestety, pełen był robaków. Napisałam do firmy maila. Błyskawicznie, mimo, że to był czas tuż przed Bożym Narodzeniem, odpowiedzieli, że nie jest to ich wina, produkty od nich wychodzące sa kontrolowane i prawdopodobnie stało się to u hurtownika lub w sklepie, a oni wpływu na sposób przechowywania nie mają, ale bardzo im przykro i przepraszają. Kilka dni później dostałam paczkę i to niemałą, pełną bakalii i suszonych owoców. I teraz już szukam torebeczek z logo Helio. Brawo!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.