28.12.2020/11:01

Ikea poszukuje głównych specjalistów do pracy przy ważnej kategorii produktowej. Wymagany wiek to… 4-12 lat

Ikea w Wielkiej Brytanii i Irlandii poszukuje pracowników na stanowisko Chief Play Officer – główny specjalista do spraw zabawy. Zakres obowiązków to testowanie zabawek, które pojawią się w ofercie sieci w 2021 r. Kandydaci nie muszą się legitymować doświadczeniem zawodowym, co wydaje się oczywiste, skoro wymagany wiek aplikantów to 4-12 lat. Aplikacje osób dorosłych będą z automatu odrzucane!

Od osoby/osób, które dostaną posadę w sieci Ikea pracodawca wymagać będzie testowania nowych produktów z oferty sieci – chodzi o zabawki, które mają trafić do sprzedaży na Wyspach Brytyjskich w 2021 r. Obowiązki te trzeba będzie sprawować w niepełnym wymiarze czasu pracy. Wynagrodzeniem będą wszystkie testowane zabawki. Jako miejsce wykonywania pracy wskazano własny dom.

Ikea podaje w ogłoszeniu, zamieszczonym na portalu społecznościowym dla profesjonalistów LinkedIn, że poszukiwany kandydat to dziecko-pasjonat zabawek, uwielbiający gry, w wieku od 4 do 12 lat. W komunikacie zastrzeżono ściśle, że kandydatury osób dorosłych będą odrzucane. Jak podano, kluczowym wymogiem jest kreatywność – kandydaci muszą się wykazywać żywą wyobraźnią i pomysłowością.

Aplikacje można składać w formie pisemnej, wideo lub jakiejkolwiek innej – sieć zachęca do kreatywności i zabawy także przy opracowywaniu wniosku i CV. Zgłoszenia będą przyjmowane do 4 stycznia 2021 r.

„W sieci Ikea jesteśmy głęboko przekonani, że zabawa jest fundamentalnym prawem człowieka, a jednak miliony dzieci na całym świecie nie mogąa dorastać w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Zawsze stawaliśmy po stronie młodych ludzi i od lat wspieramy dzieci, z nadzieją, że będzie to miało długoterminowy, pozytywny wpływ na ich życie. W Wielkiej Brytanii i Irlandii angażujemy się w działania charytatywne, wspierając wymagające pomocy dzieci i młodzież.” – czytamy w komunikacie.

Dodaj komentarz

1 komentarz

  • ehh... 28.12.2020

    Idealnie, moja żona umysłowo jest w tym wieku. Wydaje moje pieniądze, jakby miał ich nieskończoną ilość. Poza tym, jej rodzina już po ślubie, po 3 latach zaczęła mnie osaczać, właśnie po śmierci mojego ojca. I tak gorzko muszę płakać, bo życie mam zniszczone, udawała i manipulowała. A ja po stracie mamy, mieszkałem z ojcem i potrzebowałem miłości i żony. I teraz chciałbym cofnąć czas.

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także