25.01.2020/14:02

Indykpol po 26 latach opuszcza warszawską giełdę. Jest wniosek do KNF

Zarząd Indykpolu złożył w piątek wniosek do Komisji Nadzoru Finansowego dotyczący wycofania wszystkich akcji spółki z obrotu na rynku regulowanym - poinformowała firma.

Przypomnijmy, że wcześniej, 16 stycznia, decyzję dotyczącą zdjęcia spółki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie podjęto podczas nadzwyczajnego walnego zgromadzenia Indykpolu.

Indykpol wszedł na GPW w październiku 1994 roku. Dzięki publicznej subskrypcji, kapitał spółki podwyższył się i firma mogła wprowadzić nowe rozwiązania produkcyjne, rozbudować bazę surowcową i zwiększyć zasięg sprzedaży.   

Obecnie Grupa Kapitałowa Indykpol jest największą w Polsce organizacją spółek drobiarskich specjalizującą się w hodowli, tuczu indyków oraz w produkcji i sprzedaży mięsa indyczego oraz przetworów indyczych.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.