20.10.2020/18:10

Inmedio wchodzi w segment delivery. Lagardere Travel Retail szuka pomysłów rozwój biznesu

Sieć punktów handlowych działających w formacie kiosków rozpoczęła współpracę z firmą Foodpanda w Rumunii. Dzięki temu partnerstwu 165 SKU sprzedawanych przez Inmedio można zamawiać w sekcji „Sklepy” platformy internetowej. Są to m.in. przekąski, napoje, wyroby tytoniowe oraz gry i akcesoria.

Jak czytamy w serwisie revistaprogresiv.ro, początkowo usługa dostawy będzie ograniczona do obszaru Bukaresztu dla 10 lokalizacji w Opera Center, Carrefour Feeria, Auchan Militari, Cotroceni Park, Carrefour Mega Mall, Cora Sun Plaza, Liberty Centre, Pasaj Universitate, Auchan Crângași i Promenada.

Według przedstawicieli Foodpandy, ta firma obsługuje około 60 proc. Bukaresztu, a dostawa produktów na adres dostawy zajmuje jej około 30 minut. Minimalna wartość zamówienia wynosi 19 RON, a opłata za dostawę zaczyna się od 0,99 RON i różni się w zależności od odległości.

Foodpanda planuje również zawrzeć umowę z sieciami punktów 1 minute i restauracji Quickservice, które również należą do Lagardere Travel Retail Romania.
 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także