25.04.2017/13:48

Intermarche otworzy supermarket w Gnieźnie

Firma deweloperska Napollo buduje w Gnieźnie centrum handlowe Galeria Piastova, zlokalizowanego u zbiegu ulic Witkowskiej i Składowej, w odległości ok. 1 km od ścisłego centrum miasta. Galeria zostanie otwarta w I kwartale 2018 r. Głównym najemcą spożywczym będzie sieć Intermarche.

Powierzchnia całkowita obiektu to blisko 13 tys. mkw., powierzchnia najmu - ponad 9,5 tys. mkw. Trwa proces komercjalizacji galerii - obecny poziom to prawie 70 proc. Wśród marek, z którymi zostały podpisane umowy, znalazły się m.in.: Intermarche, KS Sport, Cosmedica, KiK, PEPCO oraz RTV EURO AGD. 

Obiekt jest parterowy i przylega do niego parking naziemny na ok. 380 miejsc.  Autorem projektu jest O2P Architekci, a całościową realizacją  zajmuje się PKB Invest Budowa. 

- Galeria Piastova doskonale wpisuje się w strategię realizacji centrów wygodnych zakupów w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych lub centrów miast do 100 tys. mieszkańców - mówi Katarzyna Rzetecka, dyrektor Pionu Inwestycji Komercyjnych, członek zarządu Napollo. 

- Oferta centrum jest kompaktowa i obejmuje marki z najważniejszych segmentów codziennych zakupów  – od mody rodzinnej i elementów wystroju domu, poprzez ofertę spożywczą, elektronikę, produkty z kategorii zdrowie i uroda, sport, na usługach i gastronomii kończąc. Z uwagi na bardzo dobrą lokalizację, odpowiedni dobór oferty oraz łatwy układ komunikacyjny galeria wpisuje się zarówno w kategorię projektów convenience, jak i miejsc spotkań oraz spędzania wolnego czasu  – dodaje Katarzyna Rzetecka. 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.