19.05.2014/12:32

IV Forum ECR Polska

W czwartek, 29 maja rusza w Warszawie, w hotelu Radisson Blu, kolejna IV edycja międzynarodowej konferencji: ECR Forum For Cooperation.

Udział w nim zapowiedziało już ponad 200 przedstawicieli całego łańcucha dostaw – kadra zarządzająca wyższego i średniego szczebla firm producentów, dystrybutorów, sieci handlowych i detalistów oraz dostawców usług dla branży FMCG i DIY. Rejestracji można dokonać na: www.ecr.pl/forum2014. Wśród potwierdzonych prelegentów znajdują się m.in. Francois Colombie, Przewodniczący Rady Nadzorczej Auchan w Polsce i na Ukrainie, uznany za twórcę formatu hipermarketów w Polsce; Pierre Detry, Prezes Nestle Polska, największego producenta żywności; Ewald Raben, CEO Grupy Raben, największego operatora logistycznego w Polsce; Ireneusz Kazimierczyk, Prezez Zarządu Merlin.pl, najszybciej rozwijającego się sklepu internetowego w Polsce; czy Ken Hughes, CEO GlacierConsulting, fenomenalny mówca i europejskiej klasy ekspert od zachowań nabywców i shopper marketingu.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.