30.05.2020/09:00

Jaak Mikkel, Coca Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie: Podatek od cukru dyskryminuje jedną kategorię produktów spożywczych [VIDEO]

- Patrząc na wnioski płynące z krajów, które wprowadziły już podobne rozwiązania, widać, że większość z nich nie osiągnęło rezultatów, zakładających poprawę stanu zdrowia społeczeństwa. Nie wydaje mi się, aby w Polsce było inaczej - mówi Jaak Mikkel, Coca Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie w rozmowie z portalem www.wiadomoscihandlowe.pl.

Cały wywiad możesz przeczytać tutaj:
Jaak Mikkel, Coca Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie: Znane marki lepiej radzą sobie w trudnych czasach [WYWIAD]

Dodaj komentarz

3 komentarze

  • OLEK 01.06.2020

    Brakuje kasy?! Jakie rozwiążanie ma nasz rząd?! Cyk podatki!

  • Andriej 01.06.2020

    Jestem wielkim przeciwnikiem wprowadzania kolejnych podatków w Polsce. Nie dość, że mamy i tak wysokie podatki to oni jeszcze wprowadzają nowe. WSTYD!!!

  • zirytowany konsument 30.05.2020

    Jogurt owocowy - dosypany cukier, sok jabłkowy - w składzie syrop glukozowo-fruktozowy. Śmietana z olejem palmowym. Wafle oblane czekoladą pełne cukru. Dżem, który oprócz cukru zawiera syrop glukozowo-fruktozowy. Wszędzie cukier, syrop glukozowo-fruktozowy i olej palmowy!!! Znaleźć produkty bez syropu glukozowo-fruktozowego i oleju palmowego jest bardzo ciężko!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.