30.05.2020/09:00

Jaak Mikkel, Coca Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie: Podatek od cukru dyskryminuje jedną kategorię produktów spożywczych [VIDEO]

- Patrząc na wnioski płynące z krajów, które wprowadziły już podobne rozwiązania, widać, że większość z nich nie osiągnęło rezultatów, zakładających poprawę stanu zdrowia społeczeństwa. Nie wydaje mi się, aby w Polsce było inaczej - mówi Jaak Mikkel, Coca Cola HBC Polska i Kraje Bałtyckie w rozmowie z portalem www.wiadomoscihandlowe.pl.

Jeśli widzisz ten tekst, oznacza to, że wykorzystałeś limit 8 bezpłatnych artykułów w tym miesiącu lub próbujesz przeczytać artykuł premium, dostępny wyłącznie dla naszych subskrybentów.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
 • Najważniejsze informacje z branży;
 • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
 • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

3 komentarze

 • OLEK 01.06.2020

  Brakuje kasy?! Jakie rozwiążanie ma nasz rząd?! Cyk podatki!

 • Andriej 01.06.2020

  Jestem wielkim przeciwnikiem wprowadzania kolejnych podatków w Polsce. Nie dość, że mamy i tak wysokie podatki to oni jeszcze wprowadzają nowe. WSTYD!!!

 • zirytowany konsument 30.05.2020

  Jogurt owocowy - dosypany cukier, sok jabłkowy - w składzie syrop glukozowo-fruktozowy. Śmietana z olejem palmowym. Wafle oblane czekoladą pełne cukru. Dżem, który oprócz cukru zawiera syrop glukozowo-fruktozowy. Wszędzie cukier, syrop glukozowo-fruktozowy i olej palmowy!!! Znaleźć produkty bez syropu glukozowo-fruktozowego i oleju palmowego jest bardzo ciężko!!!

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.