16.10.2020/22:30

Jest rozporządzenie określające limity klientów w sklepach [ZOBACZ DOKUMENT]

W „Dzienniku Ustaw” z dnia 16 października 2020 r. zostało opublikowane rozporządzenie premiera RP zmieniające „rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Jednym z jego kluczowych elementów są zmiany dotyczące funkcjonowania placówek handlowych i pocztowych.

Z opublikowanego w „Dzienniku Ustaw” rozporządzenia wynika, że w przypadku obiektów i placówek (handlowych i pocztowych – red.) o powierzchni przeznaczonej w celu sprzedaży lub świadczenia usług nie większej niż 100 mkw. może przebywać jednocześnie nie więcej niż 5 osób na stanowisko kasowe, z wyłączeniem obsługi.

W przypadku obiektów i placówek o powierzchni większej niż 100 mkw. ograniczenia limity zostały wyznaczone na poziomie 1 osoby na 15 mkw.

Rozporządzenie wchodzi wżycie z dniem 17 października 2020 r.

Pełną treść rozporządzenia z dnia 16 października 2020 r. można znaleźć poniżej.

KLIKNIJ I DOWIEDZ SIĘ JAKA LICZBA KLIENTÓW BĘDZIE MOGŁA ODWIEDZAĆ POSZCZEGÓLNE FORMATY SKLEPÓW [TABELA]

 

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.
zobacz także