26.02.2020/19:36

Kaufland ma już niemal 220 sklepów w Polsce. Właśnie ruszają trzy nowe placówki

Sieć Kaufland otwiera w czwartek trzy nowe markety – obiekty znajdują się w Częstochowie – jako część nowo powstałej galerii handlowej u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Równoległej, w Piastowie przy ulicy Warszawskiej oraz w Zawierciu przy skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Paderewskiego.

W sklepach klienci będą mogli bezpłatnie korzystać z Wi-Fi, a obiekty utrzymane będą w jasnej, minimalistycznej kolorystyce. Intuicyjny system prowadzenia klienta oparty na identyfikacji kolorystycznej i graficznej, spójny z oznaczeniami stosowanymi w gazetkach sieci oraz bezkolizyjne alejki ułatwią klientom poruszanie się po sklepach. Ponadto każdy nowo otwarty sklep będzie wyposażony w nowoczesne, cyfrowe nośniki informacji - ekrany Digital Signage, na których wyświetlane będą wszelkie promocje i informacje o produktach. Dla klientów zmotoryzowanych dostępne będą parkingi - dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, starszych i rodzin z dziećmi.

W bogatej ofercie sklepów, obejmujących od 15 do 21 tysięcy artykułów, będzie można znaleźć świeże owoce i warzywa, pieczywo prosto z pieca, kurczaka z grilla oraz mięso, sery i wędliny dostępne zarówno przy ladzie, jak i w części samoobsługowej oraz szeroką ofertę produktów marek własnych Kaufland. Dla klientów dostępny jest także szeroki wybór artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, kosmetyków, artykułów dziecięcych, AGD oraz RTV.

Wraz z otwarciem nowych obiektów, Kaufland będzie liczył już 219 marketów w całej Polsce. Przypomnijmy, że 13 lutego otwarto sklepy w trzech największych miastach w kraju - Warszawie, Krakowie i Gdańsku w obiektach, w których dotychczas mieściły się sklepy Tesco.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.