06.02.2020/17:06

Kaufland obiecał podwyżki, ale nie wiadomo jakie. Związkowcy wzywają do referendum strajkowego

WZZ „Jedność Pracownicza” w najbliższym czasie przedstawi harmonogram przeprowadzenia referendum strajkowego. - Żeby referendum było ważne, musi w nim wziąć udział co najmniej 50 proc. załogi w ponad 200 marketach w Polsce. Każdy z pracowników będzie miał prawo wziąć udział w referendum strajkowym i odpowiedzieć na dwa pytania. Związek chce uzyskać odpowiedź na pytanie czy pracownicy są za przeprowadzeniem strajku i czy wezmą w nim czynny udział – informują władze związku.

Dodaj komentarz

6 komentarzy

 • ja 25.02.2021

  100zł śmiechu warte nawet nie o tyle ile wzrosła najniższa krajowa.

 • Baja 26.01.2021

  Strajk w tej firmie? Śmieszne. Zawsze tylko krzyczą, reklama bo dużo dają a jak co do czego przyjdxie to figa. I mobbing, bo ten jest już prawie na wszystkich marketach. Ja jestem prawie 6 lat i mam 3000 i zero szacunku. Pewnie te wyższe stawki to centrala ma. Pół załogi szuka innego zatrudnienia.
  Szkoda że grupa Schwarz uważa nas gorszymi od Lidla, zwłaszcza że mamy 4 razy więcej pracy

 • Adam 25.01.2021

  Strajk!!! pewnie szykuje się kolejna wymiana aut dla dyrektorów i szukają ostrzędności

 • Adam 25.01.2021

  Strajk!!! pewnie szykuje się kolejna wymiana aut dla dyrektorów i szukają ostrzędności

 • taka sobie 02.03.2020

  Jedna wielka ściema z tymi podyżkami 100 zl jak co roku

 • Sprzedam-kupie 06.02.2020

  Co to znaczy, ze dadza podwyzki, ale nie wiadomo, jakie? Jeszcze nie policzyli? Chyba budzet na nowy rok obrotowy dawno zaakceptowany. Leca w kulki? Albo czekaja na wyniki referendum. Tym lepiej, zeby pracownicy byli zgodni w sprawie strajku. Poza tym w Lidlu, nalezacym do tej samej spolki, juz podwyzki dostali, a i tak zarabiaja wiecej. A praca ta sama

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.