16.06.2020/08:35

Kaufland wprowadza do sprzedaży w Polsce... żywność z owadów

Kaufland Polska będzie sprzedawać żywność z owadów. Asortyment trafi do sprzedaży do 29 sklepów. Kupimy w nich m.in. grillowane świerszcze, mieszanki z mączki z owadów do wyrobu spaghetti czy też pieczywo z insektów – podaje serwis expressbydgoski.pl.

Jakich czas temu produkty spożywcze z owadów trafiły do sklepów Kaufland w Chorwacji. Teraz mają pojawić się też w niektórych polskich sklepach.

Według informacji portalu expressbydgoski.pl, na półki sklepów Kaufland w Polsce trafią produkty różnych producentów, które łączy to, że do ich wytworzenia użyto owadów.

Polacy będą mogli kupić między innymi grillowane świerszcze, mieszanki z mączki z owadów do wyrobu spaghetti, falafeli czy też chrupiące pieczywo z insektów. W asortymencie nie zabraknie słodyczy: batonów, przekąsek, chrupek i produktów z mączką z owadów.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.