10.10.2019/11:09

Kaufland wycofuje wadliwe noże i ostrzega konsumentów

Firma Kaufland wydała komunikat o wycofaniu noży ceramicznych i obieraczek z kolekcji Spice & Soul. Mogą odłamywać się części ostrza urządzeń. Komplety produktów oznaczone jako: GTIN 4337185704598 (czarny) i GTIN 4337185704611 (oberżyna), można zwrócić do sklepów sieci.

Pełen komunikat spółki brzmi: „Kaufland dla zapewnienia ochrony konsumentom, w ramach działań zapobiegawczych wycofuje ze sprzedaży następujący produkt: Spice & Soul Komplet nóż ceramiczny + obieraczka Numer artykułu 1225099-2619 (znajduje się  na ostrzu noża oraz na opakowaniu)”.

Nie można wykluczyć, że w przypadku pojedynczych noży mogą odłamywać się części ostrza. Może to spowodować obrażenia. Z tego powodu klienci powinni koniecznie zastosować się do poniższego wycofania i zaprzestać używania produktu, którego dotyczy problem – ostrzega sieć hipermarketów. 

Jednocześnie firma podkreśla, że natychmiast zareagowała i wycofała noże ze sprzedaży oraz przeprasza wszystkich klientów za zaistniałe niedogodności. Wycofanie nie dotyczy innych noży ceramicznych sprzedawanych przez Kaufland.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.