30.07.2020/11:16

KFC, Komfort i Cafe Qubek dopełniają listę otwartych sklepów w Stop Shop Siedlce

Przedstawiciele branży gastronomicznej KFC oraz Cafe Qubek, a także sieć Komfort to najemcy, którzy w ostatnim czasie oficjalnie rozpoczęli swoją działalność w należącym do parku handlowym Stop Shop Siedlce. Tym samym w centrum dostępna jest oferta wszystkich 23 sklepów, których umowy najmu zostały podpisane przed rozpoczęciem pandemii COVID-19. W okresie ostatnich dwóch miesięcy nowy obiekt na lokalnej, siedleckiej mapie handlowej odwiedziło niemal 600 tysięcy klientów.

Limit 8 bezpłatnych artykułów został wyczerpany.
Wspieraj profesjonalne dziennikarstwo.
Wykup subskrypcję i uzyskaj nieograniczony dostęp do naszego portalu.

W ramach subskrybcji otrzymasz:
  • Najważniejsze informacje z branży;
  • Archiwum blisko 40 000 profesjonalnych tekstów;
  • Wywiady, opinie i pogłębione analizy pomagające w codziennej pracy
Dodaj komentarz

2 komentarze

  • Kasia 09.05.2021

    Super miejsce ze świetnym klimatem kawy są przepyszne i bardzo dobre lody,Pani która obsługuje jest super kobietką zawsze super doradzi i traktuje wszystkich jak przyjaciół jest swojski klimat mozna poczuć się jak w domu dla niej samej chce się tam wracać.

  • Niezadowolona 27.09.2020

    Nie polecam kawiarni Cafe Qubek, pani obsługująca traktuje ludzi jak powietrze, udaje że nie widzi klientów, nie zależy jej, siedzenie w tel jest przyjemniejsze przecież niż przyjęcie zamówienia...

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.