13.02.2017/10:47

Kolejny market SPAR w Krakowie

10 lutego w Krakowie został otwarty nowy market SPAR. Sklep o powierzchni 440 mkw zlokalizowany jest na nowoczesnym osiedlu mieszkaniowym. To 17. placówka sieci w Krakowie. Większość sklepów SPAR funkcjonujących w stolicy Małopolski ma charakter convenience.

Sklep mieści się w samym sercu krakowskich Bronowic, w spokojnym i prestiżowym otoczeniu, w sąsiedztwie apartamentowca Salwator Tower. To dzielnica zamieszkiwana przez bardziej zasobnych klientów, a zatem dobra i bardzo perspektywiczna lokalizacja.  Z uwagi na tę lokalizację oferta została sprofilowana pod oczekiwania miejscowego klienta. Od okolicznej konkurencji, a także od innych sklepów sieci SPAR w Krakowie, nową placówkę wyróżnia wyjątkowo szeroki wybór świeżych produktów.

Kraków to miasto turystyczne, a SPAR to marka rozpoznawalna i ceniona zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Ten sklep ma dla nas ogromne znaczenie wizerunkowe – takie nowoczesne osiedla rządzą się innymi prawami, klient jest bardzo wymagający, a my będziemy robić wszystko, by sprostać jego oczekiwaniom. W dzisiejszych czasach, patrząc na zachowanie konsumentów, budowanie zaufania to trudny proces, podobnie jak rozwój. Oparta na partnerstwie współpraca ze SPAR nam go umożliwia, czego efektem jest właśnie otwarcie przez nas kolejnego sklepu sieci. – mówi franczyzobiorca.


SPAR jest największą na świecie franczyzową siecią sprzedaży detalicznej. Sklepy oznaczone charakterystycznym logo funkcjonują w 44 krajach, na 4 kontynentach. Ponad 13 tysięcy punktów obsługuje każdego dnia 12 milionów klientów.

SPAR Polska obchodzi w tym roku 20-lecie istnienia, jest obecny na polskim rynku od 1996 roku. Od 2010 roku należy do jednej z największych grup dystrybucyjnych w kraju - Grupy Kapitałowej Bać-Pol. Sieć sklepów SPAR jest jedną z niewielu sieci handlowych działających na terenie Polski, która w stu procentach opiera się na polskim kapitale. Ponadto SPAR Polska zrzesza polskich przedsiębiorców i promuje lokalnych producentów żywności, integrując tym samym rodzimy handel tradycyjny.

W 2015 roku sieć SPAR Polska została wyróżniona prestiżową nagrodą Retailer of the Year 2014 w kategorii Convenience i Franczyza.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.