27.03.2013/10:38

Koncern Kimberly-Clark sprzedał papiernię w Kluczach

W związku z wycofaniem się z produkcji w Polsce, producent artykułów higienicznych Kimberly-Clark sprzedał papiernię w Kluczach w woj. małopolskim.

Zakład w Kluczach oraz markę produktów Velvet wytwarzanych w tym zakładzie przejęli w ramach transakcji wykupu menedżerskiego: Fundusz Avallon MBO II i obecny zespół zarządzający, kierowany przez dyrektora zarządzającego na Polskę Artura Pielaka oraz dyrektora fabryki Marka Ściążkę. Nowi właściciele zawrą kontrakt na dystrybucję w Polsce specjalistycznych pieluszek i chusteczek nawilżanych dla dzieci, produkowanych przez amerykański koncern. Do finalizacji transakcji ma dojść w trzecim kwartale br. Papiernia w Kluczach produkuje wyroby higieniczne z papieru, takie jak papier toaletowy, ręczniki papierowe i chusteczki higieniczne. Zakład zatrudnia ponad 270 osób.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.