18.07.2019/08:02

Kongres Alkohole i Napoje 2019: Czy przemiany w handlu zrewolucjonizują rynek napojów i alkoholi?

Nieustanna ewolucja formatów handlowych oraz zmieniające się potrzeby konsumentów to również wyzwania dla producentów alkoholi i napojów. Jak zmienią one rynek? Z czym będą musieli zmierzyć się producenci? Nad tymi zagadnieniami pochylą się prelegenci Kongresu Alkohole i Napoje 2019, który odbędzie się 19 września w Warszawie.

Dyskusja na powyższy temat odbędzie się w ramach otwierającej wydarzenie debaty pt. „Przemiany w handlu zrewolucjonizują rynek napojów i alkoholi?”. Uczestnicy zastanowią się nad najważniejszymi zmianami zachodzącymi obecnie w handlu i postarają się odpowiedzieć na pytanie jak wpływają one na rynek alkoholi i napojów. Uczestnicy debaty porozmawiają również o tym z jakimi wyzwaniami w kontekście tych zmian będą musieli zmierzyć się producenci. Nie zabraknie również informacji o najnowszych trendach, dotyczących kategorii napojów i alkoholi.

Tegoroczny Kongres Alkohole i Napoje odbędzie się 19 września w hotelu Renessaince Warsaw Airport Hotel. Otwarta została już rejestracja na wydarzenie. Wystarczy wejść na stronę internetową www.kongresalkoholeinapoje.pl i wybrać zakładkę "Rejestracja". Na stronie znajdują się również informacje, dotyczące ramowego programu wydarzenia oraz poprzedniej edycji Kongresu.

Kongres Alkohole i Napoje 2019 będzie najważniejszą tegoroczną konferencją, połączoną z targami B2B, integrującą branże alkoholi oraz napojów. Wydarzenie kierowane jest przede wszystkim do producentów, sieci handlowych, a także dostawców usług dla branży. To połączenie debat eksperckich, prelekcji oraz strefy targowej z prezentacją najważniejszych produktów w obu kategoriach. Nie zabraknie dyskusji o nowościach, aktualnych trendach i wyzwaniach, ale także aspektach prawnych stojących przed obiema branżami.

W wydarzeniu weźmie udział ok. 250 kluczowych managerów z polskich i europejskich sieci handlowych oraz producenci, importerzy i dystrybutorzy, a także dostawcy usług dla branży.

Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Gospodarcze.

Dodaj komentarz

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.