28.04.2020/13:27

Kontigo poszerza ofertę na Frisco.pl

Należąca do Grupy Eurocash sieć sklepów z kosmetykami promuje się w katalogu produktowym internetowego supermarketu.

„Sprawdź szeroką ofertę produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Teraz we Frisco. Szukaj produktów oznaczonych Kontigo” – informuje operator sieci

Kontigo to sieć sklepów kosmetycznych należąca do Grupy Eurocash. Sklepy specjalizują się w kosmetykach do makijażu i naturalnych produktach, wiele marek jest dostępnych w Kontigo na wyłączność.

Przypomnijmy, że Frisco również należy do Grupy Eurocash. Skupienie 100 proc. udziałów we Frisco.pl przez Grupę Eurocash, dokonało się pod koniec minionego roku. Otworzyło to nowy etap współpracy handlowego giganta z internetową platformą. Widać to m.in. w ofercie e-sklepu, która poszerzona została m.in. o kosmetyki kosmetycznej sieci Kontigo.

Pierwsze produkty marki Kontigo pojawiły się w ofercie Frisco.pl 20 listopada. - Rozwój kategorii kosmetyków jest wpisany w strategię naszych działań. Chcemy stać się wygodną alternatywą dla dużych sieci handlowych, zatem systematycznie poszerzamy asortyment, aby umożliwić naszym klientom dokonanie kompleksowych zakupów do domu - mówił portalowi wiadomoscihandlowe.pl.

Więcej na temat synergii Eurocash i Frisco znajdziecie w artykule: Kosmetyki marki własnej Kontigo już w sprzedaży, co dalej?

Dodaj komentarz

Więcej na temat:

0 komentarzy

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.