17.06.2020/16:18

Kornawirus w Leroy Merlin w Tarnowie. Pracownik na kwarantannie, sklep nadal otwarty.

Kolejny przypadek zarażenia koronawirusem u pracownika handlu. Tym razem koronawirusa stwierdzono u pracownika sklepu Leroy Merlin w Tarnowie.

Informację podaje serwis internetowy Radia Kraków. Zarażony pracownik jest kasjerem, od kilku dni przebywał na zwolnieniu lekarskim. Teraz do sklepu przekazał informację o tym, że test na obecność wirusa dał wynik pozytywny.

Sklep nie został jednak zamknięty. W nocy ze środy na czwartek ma zostać przeprowadzona jego dezynfekcja.

Pracownicy, którzy mieli kontakt z zakażoną osobą, mają zostać poddani kwarantannie. Sklep czeka także na wytyczne sanepidu w sprawie klientów, którzy odwiedzali market w ostatnich dniach.

Dodaj komentarz

3 komentarze

 • Leroy merlin 27.08.2020

  Powinni zwolnić wszytkich przełożonych bo dla tych idiotów liczą sie tylko wyniki i ukrywają przed sanepidem kto gdzie i z kim powinni zamknąć sklep ale tego nie zrobią bo z czego centrala by miała pieniądze na bujanie sie po imprezach firmowych, a tak odsuniemy pracownika po cichu i balujemy dalej

 • Róża78 17.06.2020

  Ludzie nie wzbudzajcie paniki tam gdzie nie jest to potrzebne.
  Dziewczyna przebywała na urlopie w momencie zarażenia, i nie przyjeżdżała w tym czasie do sklepu, nie miała z nami kontaktu. Straszna afera, bo w Leroy, dajcie sobie już na wstrzymanie! Nikt tego dokładnie nie sprawdził! Dzisiaj jest 10 dni, jak tej dziewczyny nikt w sklepie nie widział!

 • Ala 17.06.2020

  Nie dziwie się, byłam tam ostatnio, pracownicy z maskami na szyjach, podniesionymi przyłbicami i bez rękawiczek. DRAMAT

Zostaw komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.